close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 3 kwietnia 2016

  Najbliższy dyżur paszportowy odbędzie się w Calgary w dniach 25-27 kwietnia 2016 r.

  AKTUALIZACJA! Z uwagi na duże zainteresowanie uruchomiony zostaje jeden dodatkowy dzień przyjęć wniosków o wydanie paszportu podczas dyżuru konsularnego w Calgary. Uprzejmie przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona.

   

  Szanowni Państwo,

   

  Informujemy, że najbliższy dyżur konsularny, podczas którego przyjmowane będą wnioski o wydanie paszportów, odbędzie się w Calgary w następującym terminie i lokalizacji:

   

  Calgary:

   

  25-27 kwietnia 2016 r. godz. 09.00 – 17.00

   

  Miejsce dyżuru – 3015-15 Str NE  Polish Canadian Cultural Centre (Dom Polski)

   

  Podczas dyżurów konsularnych opłaty przyjmowane są jedynie w formie money order lub certified cheque wystawione na Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Vancouver. Prosimy o zapoznanie się z informacją paszportową celem okazania wszystkich niezbędnych dokumentów podczas składania wniosku (prosimy o przynoszenie oryginałów dokumentów oraz ich kopii). Niekompletne wnioski nie będą przyjmowane. Dodatkowo prosimy o przynoszenie opłaconych i zaadresowanych kopert zwrotnych (przesyłek typu "za potwierdzeniem odbioru" - np. Registered Mail, Canada Xpress Post itp.) w zamian opłaty za przesłanie paszportu.

   

  Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na dyżur poprzez:

   

  Calgary – Rejestracja on-line pod adresem https://secure.e-konsulat.gov.pl (Kraj: Kanada; Placówka: Vancouver; Sprawy paszportowe; Prosimy wybrać lokalizację: Calgary - dyżur konsularny)

   

  Prosimy o przychodzenie 15 minut przed wyznaczoną godziną przyjęcia w celu wypełnienia wniosku paszportowego.

   

  W przypadku pytań lub problemów z przesłaniem zgłoszenia (np. brak nr PESEL) prosimy o kontakt bezpośrednio z Konsulatem Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Vancouver:

   

  1177 West Hastings Street, Suite 1600 (16 piętro)

   

  Vancouver, BC, V6E 2K3                                                    

   

  Tel: +1 (604) 688-4730; +1 (604) 688-3530

   

  Fax: +1 (604) 688-3537

   

  E-mail: vancouver.legal@msz.gov.pl

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: