close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 15 marca 2019

  Dodatkowy dyżur paszportowy odbędzie się w Edmonton w dniach 15-16 kwietnia 2019 r., w Calgary w dniach 17-18 kwietnia 2019 r. Uprzejmie informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona.

  Szanowni Państwo,

   

  Uprzejmie informujemy, że z uwagi na duże zainteresowanie, dodatkowy dyżur konsularny, podczas którego przyjmowane będą wnioski o wydanie paszportów, odbędzie się w Edmonton i Calgary w następujących terminach i lokalizacjach:

   

  Edmonton:

  15-16 kwietnia 2019 r. godz. 09.00 – 17.00

  Miejsce dyżuru – „Dom Polski” („Polish Hall”), 10960 104th Street NW Edmonton, AB T5H 2W6 (pokój Stowarzyszenia Polskich Kombatantów)

   

  Calgary:

  17-18 kwietnia 2019 r. godz. 09.00 – 17.00

  Miejsce dyżuru – Polish Canadian Cultural Centre (Dom Polski), 3015 15th Street NE, Calgary, AB T2E 7L8

   

  Podczas dyżurów konsularnych opłaty przyjmowane są jedynie w formie money order, bank draft lub certified cheque wystawione na "Consulate General of Poland". Prosimy o zapoznanie się z informacją paszportową celem okazania wszystkich niezbędnych dokumentów podczas składania wniosku (prosimy o przynoszenie oryginałów dokumentów oraz ich kopii). Niekompletne wnioski nie będą przyjmowane. Dodatkowo prosimy o przynoszenie opłaconych i zaadresowanych kopert zwrotnych (przesyłek typu "za potwierdzeniem odbioru" - np. Registered Mail, Canada Xpress Post itp.) w zamian opłaty za przesłanie paszportu.

   

  Konieczne jest wcześniejsze zapisanie się na dyżur poprzez:

   

  Edmonton – Rejestracja on-line pod adresem https://secure.e-konsulat.gov.pl (Kraj: Kanada; Placówka: Vancouver; Sprawy paszportowe; Prosimy wybrać lokalizację: Edmonton - dyżur konsularny)

   

  Calgary – Rejestracja on-line pod adresem https://secure.e-konsulat.gov.pl (Kraj: Kanada; Placówka: Vancouver; Sprawy paszportowe; Prosimy wybrać lokalizację: Calgary - dyżur konsularny)

   

  UWAGA: Na wydrukowanym potwierdzeniu rejestracji wizyty w sprawie paszportowej pojawi się adres Konsulatu Generalnego RP w Vancouver jednakże miejscem przyjęcia Państwa wniosku o paszport będzie jedna z wyżej wymienionych lokalizacji dyżuru konsularnego w Edmonton i Calgary.

   

  Prosimy o przychodzenie 15 minut przed wyznaczoną godziną przyjęcia w celu wypełnienia wniosku paszportowego.

   

  W przypadku pytań lub problemów z przesłaniem zgłoszenia (np. brak nr PESEL) prosimy o kontakt bezpośrednio z Konsulatem Generalnym Rzeczypospolitej Polskiej w Vancouver:

   

  1177 West Hastings Street, Suite 1600 (16 piętro)

  Vancouver, BC, V6E 2K3

  Tel.: +1 (604) 688-3530

  Fax: +1 (604) 688-3537

  E-mail: vancouver.info@msz.gov.pl

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: